Львівський ліцей імені Василя Симоненка отримав статус DSD-школи: що це означає

logo


МІСТО

В Україні є 27 шкіл з таким статусом

Фото: фейсбук-сторінка ліцею імені Василя Симоненка

Львівський ліцей імені Василя Симоненка отримав статус DSD-школи. Відтепер учні цього навчального закладу матимуть змогу складати іспити на отримання мовних дипломів першого та другого ступенів.

Німецький мовний диплом, отриманий в Україні, підтверджує, що його власник має достатній рівень знань для навчання у ВНЗ Німеччини. 

Починаючи з 5 класу, учні писатимуть роботи для отримання мовних сертифікатів перших ступенів (рівень А2 та В1). З 9 по 11 клас складатимуть іспити на мовні дипломи других ступенів (рівень B2 та С1). Якщо отримати мовний диплом другого ступеня, то буде можливість навчатися в університеті Німеччини чи Австрії. Для цього не потрібно складати додаткових екзаменів. Крім того, вищі навчальні заклади Німеччини надають безоплатне навчання. – Розповіла у коментарі Galnet заступниця директора ліцею імені Василя Симоненка Оксана Браткевич.

Іспити на отримання мовних дипломів першого та другого ступенів складатимуть не всі учні DSD-школи.

Звісно, іде певний відбір за рейтингом. До екзаменів допускатимуть тільки тих учнів, у яких буде високий рівень знань з німецької мови, – додала Оксана Браткевич.

Зазначимо, для того, щоб вступити у ліцей імені Василя Симоненка, не потрібно проходити конкурс. Проте учні повинні орієнтуватись на поглиблене вивчення німецької мови. Якщо є знання тільки з англійської, німецьку слід надолужити, оскільки DSD-школа орієнтується насамперед на неї.

Наразі в Україні є тільки 27 шкіл із таким статусом.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.