Львівський ліцей перейшов на дистанційне навчання через спалах коронавірусу

logo


image

Учнів львівського ліцею №28, що на вул. Тютюнників, перевели на дистанційне навчання через виявлені численні випадки Covid-19. Діти навчатимуться дистанційно упродовж тижня, а потім підуть на канікули.

Учнів ліцею №28 вирішили перевести на навчання з дому, через те, що у навчальному закладі коронавірус підтвердили у 10 вчителів та 2 учнів, розповів Суспільному директор ліцею Іван Лозенко.

На дистанційному навчанні учні ліцею будуть від 12 до 16 жовтня, а з 19 до 26 жовтня у них будуть осінні канікули. Тобто загалом учні не ходитимуть до школи два тижні.

«Ми виходимо на навчання у вівторок, 27 жовтня, тому що після виборів треба ретельно продезінфікувати приміщення. Зараз у нас на “лікарняному” 18 вчителів. З них 10 мають підтверджений діагноз коронавірус, ще 8 захворіли на ГРВІ. Також двоє учнів мають підтверджений діагноз коронавірус», – розповів Іван Лозенко.

За його словами, майже всі хворі на коронавірус вчителі почувають себе добре, лише одного вчителя госпіталізували.

За інформацією управління освіти ЛМР, зараз у Львові є 25 шкіл, де учні навчаються дистанційно. Йдеться про окремі класи, де виявили хворих на коронавірус.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що учнів львівського ліцею імені Василя Стуса достроково відправили на канікули через коронавірус.