Львівський лікар Олег Самчук з’явився у новорічному вітанні Президента

logo


ЛЮДИ

Львівський лікар Олег Самчук з’явився у новорічному вітанні Президента. Цього разу святкова промова Володимира Зеленського тривала 21 хвилину

Скриншот з відео

Львівський лікар Олег Самчук з’явився у новорічному вітанні Президента. Цього разу святкова промова Володимира Зеленського тривало 21 хвилину. У ній він не лише згадав а й запросив до відео українців, які зробили значні професійні внески у 2021.

Він загадав людей, які працюють в аеромедичній евакуації і гвинтокрилом доправляють у медзаклади тих, хто потребує невідкладної допомоги. Тих, хто на літаку «Мрія» доправляє вакцину у десятки країн. Про шахтарів, кухарів, тих, хто плавить метал і тих, хто будує мости.

Вчителів, зокрема тих, які щодня долають десятки кілометрів, аби навчати дітей у віддалених карпатських селах. Тих, хто навчає дітей з інвалідністю. Паралімпійців. Усіх спортсменів та їхніх перших тренерів. Медиків, які цьогоріч зробили мільйони щеплень від короннавірусу. Військовослужбовців.

У момент, коли Президент згадує про тих, хто у 2021 році провів трансплантації печінки, легенів та серця, на 4 хвилині 21 секунді на відео, з’являється в.о. Гендиректора Першого ТМО у Львові Олег Самчук (Гендиректор Львівської лікарні швидкої допомоги), який разом з іншими людьми, яких відзначив Президент, прямує червоною доріжкою до зали, де висловлює новорічне вітання Володимир Зеленський.

Нагадаємо, під керівництвом Олега Самчука у Львівській лікарні швидкої допомоги у 2021 році фахівці провели десятки складних операцій. Багато з них робили вперше. Наприклад, 13-річний Максим з Рівненщини став першою дитиною, якій в Україні пересадили серце. І сталося це саме у Львові. Нещодавно хлопець приїжджав на контрольний огляд, лікарі кажуть, що його нове серце працює бездоганно.

А 56-річний Віктор Бабій зі Львова став першим, кому в Україні успішно трансплантували легені. До того він з хати не виходив кілька років, просто не мав сил. Ступав з однієї кімнати в іншу – і задихався. Нещодавно він хвалився, що почав новий етап життя – нарешті без проблем може ходити сходами і гуляти. Легені Віктору трансплантували також у лікарні, яку очолює Олег Самчук.

Наприкінці 2021 року Львівську лікарню швидкої допомоги, Дитячу лікарню на Орлика та 8 клінічну лікарню Львова об’єднали. Зараз Олег Самчук є в.о. Гендиректора цього медичного об’єднання, яке назвали Перше ТМО Львова.

Також на кадрах президентського вітання з’являється трамвай на львівській площі Ринок, стається це у той момент, коли гарант дякує усім водіям громадського транспорту.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.