Львівській лікарці Наталії ван Доеверен підкинули на подвір’я невідому речовину

logo


У п’ятницю зранку, 16 серпня, головна лікарка шпиталю ім. митрополита Шептицького Наталія ван Доеверен разом із дочкою Софією Готь виявила на подвір’ї свого приватного будинку кристалічну речовину невідомого походження. За словами жінки, її підкинули під туї, які ростуть в саду біля дому.

«На перший погляд, кульки під деревами нагадували град, проте потім я побачила, що це не він і підійшла ближче, щоб роздивитись. Через кілька хвилин відчула: мені погано. Після цього взяла маску й рукавички та помітила, що речовину розсипали біля кожної туї. Я пов’язую це з тиском на мене, спробою залякати. Адже кримінальне переслідування, в якому я фігурую, триває третій рік поспіль», – розповідає Наталія ван Доеверен.

На місце дивної знахідки лікарка одразу викликала слідчо-оперативну групу. Її працівники сфотографували та вилучили речовину для експертизи, яку проведе Держпродспоживслужба.

До слова, це вже не перша спроба проникнення невідомих до приватного будинку Наталії ван Доеверен. Минулого року зловмисники поламали їй дерева, прокололи колеса у двох автомобілях та пошкодили ломом гаражні ворота.

Також нагадаємо: майже три роки тому поліцейські затримали лікарку нібито за хабар. Сама вона переконана, що справу сфабрикували, аби позбавити її посади заступниці головного лікаря обласної клінічної лікарні. Під час судового розгляду один зі свідків – Дмитро Бадьора – зізнався: грошей ван Доеверен не давав, а лжесвідчити його змусили правоохоронці.