«Львівський медіафорум» створив лендінг з матеріалами та порадами про журналістику рішень

logo


На сайті є поради, як створювати публікації на основі рішень, статті від MediaLab Online, приклади матеріалів та коментарі редакторів медіа про досвід роботи з журналістикою рішень.

«Львівський медіафорум» створив лендінг з матеріалами та порадами про журналістику рішень«Львівський медіафорум» створив лендінг з матеріалами та порадами про журналістику рішень

«Львівський медіафорум» створив лендінг для журналістів та редакцій, які вже працюють або тільки починають працювати з журналістикою рішень.

Як анонсують творці проєкту, він може стати в нагоді факультетам журналістики, громадським активістам та локальним спільнотам.

Лендінг складається з кількох блоків:

визначення, що таке журналістика рішень та як вона працює;
поради, як створювати публікації на основі рішень;
статті від MediaLab Online;
матеріали видань «Перший канал соціальних новин» (Луцьк), «Свои. City» (Бахмут, Київ), «Перший Криворізький» (Кривий Ріг), створені в межах програми «Журналістика рішень для локальних медіа»;
історії про те, як публікації вплинули на життя громад та окремих людей;
коментарі редакторів медіа про досвід роботи з журналістикою рішень.

Лендінг створено в межах програми «Журналістика рішень для локальних медіа». Її реалізує «Львівський медіафорум» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program.

Вісім порад від експертів, як створювати матеріали в жанрі журналістики рішень, — читайте тут.

Фото: istockphoto.com