Львівський олігарх задавив жінку на авто

logo
123440_lvivskij_oligarh_zadaviv_zhinku_na_avto.jpeg


Львівський олігарх задавив жінку на авто

Автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського потрапив в аварію, наслідком якої стала смерть молодої жінки. За деякими даними, сам бізнесмен був за кермом транспортного засобу.

Про подію повідомляє Zaxid.net.

Аварія сталася в п’ятницю, 18 серпня, близько 15:10 дня. Автомобіль Opel, за кермом якого була 26-річна жителька села Ямельня, рухався по трасі М10 Львів – Краковець. Вже на виїзді з села Ямельня на трасу, в нього врізався автомобіль Mercedes S 65 AMG. Від удару жінка загинула на місці.

Інформація про ДТП надійшла в поліцію о 15:15, слідчі і правоохоронці виїхали до місця події негайно, проте водія Mercedes за кермом не застали – їх чекало тільки порожнє сидіння. Однак через кілька хвилин з’явилася версія, що бізнесмен Димінський, який є власником ФК “Карпати” та телеканалу ZIK та був за кермом іномарки. Місцеві ЗМІ повідомляють, що Димінський часто керував Mercedes особисто.

Сам бізнесмен закрився в позашляховику охорони, з якої він пересувається постійно і на контакт з поліцією не виходить. Крім того, один з охоронців бізнесмена заявив, що саме він перебував за кермом Mercedes. Однак встановити, хто ж саме був за кермом іномарки в момент аварії можливо, переглянувши записи відеокамер, які розташовані на виїзді зі Львова. У встановленні особи також допоможе опитування свідків аварії.

Місцеві ЗМІ також повідомляють, що Димінський часто пересувається по цій дорозі з центру Львова, де біля будівлі Львівської облради розташований його офіс в резиденцію на території Яворівського полігону.


А поділитися?