Львівський онкоцентр отримав сучасні мікроскопи

logo
54246_lvivskij_onkocentr_otrimav_suchasni_mikro.jpeg


Нині в рамках субпроекту «Онкопревенція та впровадження сучасних протипухлинних технологій» відбулися перші поставки обладнання у Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр. Про це сьогодні, 11 січня, на прес-конференції у Львові розповів заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк, передає кореспондент Львівського порталу.

1

Так,  в Україні реалізовують проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей»,  який впроваджується завдяки кредиту Світового банку.

«Частина цього кредиту у вигляді субпроекту, що присвячений попередженню та діагностиці раку, є в розпорядженні Львівщини», – зазначив він.

Додамо, що на реалізацію свого субпроекту «Онкопревенція та впровадження сучасних протипухлинних технологій» Львівщина отримає 10 мільйонів доларів.

Відтак, за словами Павла Ковтонюка, сьогодні відбулися перші поставки обладнання до Львівського онкоцентру: «Прибули мікроскопи для того, щоб у центрі була можливість робити якісні цитологічні дослідження».

«У цьому проекті беруть участь всього 8 областей і Львівщина є серед лідерів. І хоча тендери відбулися по всіх областях, але перші поставки – у Львівській. Я спеціально приїхав, щоби підтримати керівництво області та очільників онкоцентру», – зазначив заступник міністра охорони здоров’я України.

Також він додав, що вкінці 2016 року на Львівську область дорозподілили кошти, які в інших областях не були використані.

«На мій погляд, у Львівській області він дуже добре йде, бо чудово спланований. Є чіткі цілі та фокус, який зосереджений на попередженні та діагностиці раку у жінок. Це дуже добре, коли кошти фокусуються на конкретній проблемі, а не «розмазуються» по всьому…», – резюмував Павло Ковтонюк.

Фото: департамент охорони здоров’я ЛОДА


А поділитися?