Львівський Органний зал планують перевести на автономне опалення

logo
163353_lvivskij_organnij_zal_planujut_perevesti_.jpeg


У 2018 році з бюджету розвитку Львова на Будинок органної та камерної музики виділять 1 млн гривень.

Кореспондент сайту 032.ua звернулася за коментарем до директорки департаменту розвитку та в. о. керівника управління культури Львівської міськради Наталії Бунди щодо шляхів використання цих коштів.

«Ми зараз маємо кілька нагальних потреб, які треба вирішити. Зокрема, проблему із системою опалення: наразі наше приміщення є в єдиній системі опалення «Львівської політехніки» і ми дуже залежимо від них. Коли студенти йдуть на канікули, ми теж залишаємось без опалення, бо його вимикають», – пояснила Наталія Бунда.

Окрім цього, у приміщенні встановлені старі батареї і труби, які давно не прочищалися, тому навіть, коли опалення увімкнене, у Залі не дуже тепло.

«Зараз ми працюємо над альтернативними видами опалення: розглядаємо різні варіанти, зокрема, електричне й автономне. Сподіваємося, що в цьому році зробимо свою систему опалення», – розповіла директорка департаменту розвитку.

У планах також — створення гардеробу, якого у Органному залі поки немає, а також приведення до ладу санвузлів з можливим їх перенесенням у інше місце.

«Потребує ремонтно-реставраційних робіт фасад і вхідна зона. Маємо ПКД ще 2013 року, яку будемо переглядати й робити перерахунок кошторису. Будемо залучати експертів, бо за 4 роки могло багато чого змінитися, навіть, сам стан фасаду», – зазначила Наталія Бунда.

Нагадаємо, у 2017 році з гучним скандалом обрали директора Будинку органної та камерної музики. На цій посаді вперше за майже 30 років з’явився новий керівник, який в інтерв’ю сайту 032.ua розповів про свою команду та зміни, які очікують на Органний зал.

Читайте також:

Що по чому: у Львові впродовж 2018 року відремонтують чотири львівських театри.


А поділитися?