Львівський патрульний став учасником знаменитого кулінарного шоу

logo


Інспектор патрульної поліції зі Львова Андрій Кадай став учасником 11-ого сезону знаменитого шоу “Мастер Шеф”.

Про це повідомила Катерина Рибій – керівниця пресслужби Патрульної поліції Львова, пише НТА.

image

29-річний поліцейський на службі в патрулі з 2018 року.

“Найбільше подобається та отримую задоволення від того, що можна допомагати людям. Дуже приємно коли люди з повагою та підтримкою ставляться до поліції”, – розповів Андрій.

Щодо шоу, каже поліцейський, це бажання спробувати себе на скільки зможе відкритись в кулінарії, готувати це його хобі, від якого він отримує задоволення та відволікається після важких змін.

“Кулінарія забирає весь негатив, який накопичується на зміні і заряджає позитивом. Тож ми з дружиною прийняли спільне рішення – спробувати свої сили, навчитись для себе чогось більшого“, – ділиться враженнями інспектор.

Симпатії суддів шоу під час відбору Андрій здобув смаженим лососем з горошковим пюре, чипсою з пармезану та двома видами перців із медовим соусом.

“Мастер Шеф”  — це знамените у всьому світі кулінарне реаліті-шоу, яке вперше з’явилося у Великій Британії. Українська адаптація вийшла на телебаченні у 2011 році і вже успішно пройшла 10 сезонів. Свої версії “Мастер Шефа” також є в Австралії, Німеччині, Данії, Італії, США, Франції, Хорватії, Швеції, Новій Зеландії, Туреччині тощо.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.