Львівський прикордонний загін отримав сучасну техніку

logo


16:20 5 травня 2018 р.

Львівський прикордонний загін отримав для забезпечення робіт з інженерного облаштування ділянки українсько-польського кордону в межах Львівської та Волинської областей сучасний зразок техніки німецького виробництва, оснащений універсальною багатофункціональною фрезою.

Про це повідомили сьогодні, 5 травня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Отриману техніку планується використовувати для облаштування та утримання прикордонних просік, контрольно-слідових смуг, прикордонних доріг. За допомогою вказаного зразка інженерної техніки можна буде легко здійснювати фрезерування пнів, коріння, каміння як на поверхні, так і в шарі ґрунту».

«Крім того, техніка дасть можливість перейти до механізованого виконання інженерних робіт, що у свою чергу у десятки разів підвищить ефективність та швидкість виконання поставлених завдань з інженерного облаштування державного кордону.  На теперішній час, вже проведені навчання персоналу загону з експлуатації та обслуговування отриманого зразку техніки. Заняття та навчання провели спеціалісти постачальника безпосередньо на ділянці державного кордону у відділі прикордонної служби «Грушів», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Якісно облаштований в інженерному відношенні кордон дає можливість виконувати функціональні обов’язки та зменшить навантаження на персонал. Ця техніка в свою чергу дає можливість механізувати роботи, які виконувались вручну персоналом, що в рази підвищить ефективність виконання робіт з інженерного забезпечення і дасть змогу прикордонним нарядам своєчасно реагувати на зміни в обстановці. Одиниця такої техніки за одну годину роботи спроможна обробити до одного кілометра прикордонної просіки», – повідомили також у Західному регіональному управлінні ДПСУ.