Львівський регуляторний хаб надаватиме безкоштовні онлайн-консультації представникам малого бізнесу

logo


З огляду на те, що в Україні запровадили карантин/надзвичайну ситуацію, бізнес опинився на порозі великої економічної кризи. За попередніми прогнозами, українська економіка може втратити від 4% до 9% ВВП. Найбільш вразливою ланкою є малий бізнес, якому допомогти “втриматися на плаву” можуть пільги від держави та міста, якщо говорити про туристичний Львів.

Як повідомляє 032.ua, для підтримки представників малого бізнесу Львова, у Львівському регуляторному хабі запустили соціальну ініціативу безкоштовних онлайн-консультацій. До кінця карантину, тобто до 24 березня включно кожен підприємець зможе отримати базову юридичну консультацію щодо змін у законодавстві, які впливають на підприємців в період надзвичайної ситуації та карантину, і специфіки процедури отримання міських дозвільних документів на майбутнє.

“Ми запрошуємо наших колег експертів у суміжних сферах долучатися до цієї ініціативи та разом допомогти львівському бізнесу і зберегти економіку нашого міста Наша команда починає приймати запити від місцевих підприємців через публічну сторінку Львівського регуляторного хабу в Facebook. По мірі поступлення запитів, ми будемо наповнювати ресурс корисними матеріалами”, – зазначила представниця ЛРХ Вікторія Чуревич.

Читайте також: Як зберегти бізнес в умовах та після карантину: поради львівського бізнесмена