Львівський ресторан увійшов у Топ-10 найкращих пабів Європи за версією The Guardian

logo


Львівський ресторан «Театр пива «Правда» потрапив у Топ-10 найкращих європейських пабів з власною броварнею за версією читачів британської газети The Guardian.

«Львів є батьківщиною українського націоналізму, і найбільш яскраво це помітно у «Театр пива «Правда»на площі Ринок, де ви можете випити різноманітні напої, у тому числі 8% пиво «Putin Huilo», яке позначається лише англійською мовою, оскільки надпис кирилицею був би занадто радикальним. Тут ви можете побачити лінію розливу пива, тут дешеві ціни, у тому числі, якщо брати пиво з собою (1,50 фунта за одне пиво), це прекрасне місце, щоб насолодитися ренесансною архітектурою Львова», – йдеться в описі «Театру пива «Правда» на сайті The Guardian.

Окрім львівського ресторану, до десятки найкращих пабів з власними броварнями за версією читачів The Guardian увійшли заклади у Барселоні, Единбурзі, Лондоні, Бристолі, Чеширі, Уртрехті, Брюґґе, Празі та баварському селищі Тегерзне. Серед них паб Campervan Brewery Tap Room, що в Единбургу, де можна замовити доставку крафтового пива, Wiper and True в Бристолі, де пиво розливають з танку, та баварський паб Bräustüberl Tegernsee, розміщений у монастирі на березі озера.

Компанія «Холдинг емоцій !FEST» відкрила 4-поверховий ресторан «Театр пива «Правда» у приміщенні старого універмагу на площі Ринок у грудні 2014 року. Ресторан має власну пивоварню пивоварню, де варять популярне серед туристів крафтове пиво.