Львівський спортсмен став чемпіоном світу з веслування

logo


ЛЮДИ

Серед молоді

Фото: управління молоді та спорту Львівської ОДА

Напередодні, 6 вересня, у португальському містечку Монтемор-у-Велю завершився чемпіонат світу серед юніорів і молоді з веслування.

Останній змагальний день став особливо продуктивним для національної збірної. Українські веслувальники вперше в історії вибороли золоту медаль в олімпійській байдарці-четвірці. До складу молодіжної байдарки-четвірки входили вінничанин Дмитро Даниленко, Олександра Зайцева з Херсонщини, Віталій Бистревський з Дніпропетровщини та вихованець львівської школи веслування Василь Смілка. Команда стала першою на дистанції 500 метрів, – повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Ще одну медаль для Львівщини привезе Христина Осіпчук. У каное-четвірці на дистанції 500 метрів вона разом з прикарпатками Іриною Федорів та Ксенією Романчук і житомирянкою Тетяною Смиловенко стала срібною призеркою.

Бронзовою призеркою змагань у каное-двійці серед молоді на дистанції 500 метрів стала львів’янка Валерія Терета. Вона змагалась разом із Андрієм Шкарнегою з Рівненщини.

Загалом збірну України на чемпіонаті світу представляли 37 веслувальників у 35-ти видах програми.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.