Львівській станції швидкої допомоги бракує лікарів, водіїв і справних автомобілів, – медики просять не зловживати викликами «швидкої»

logo
143830_lvivskij_stanciji_shvidkoji_dopomogi_brak.jpeg


orig 1455535024 1457006155Медики Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги звертаються до громадян не викликати швидкої допомоги, якщо ситуація не є критичною.

У центрі екстреної меддопомоги наголошують, що кожна хвилина медиків, витрачена намарно, може коштувати комусь життя.

«Звертайтеся до сімейного лікаря, адже наявних бригад і машин значно менше від нормативу. Якщо ж ви її викликаєте, то не затримуйте, не вимагайте знімати взуття і такі інші речі, а навпаки, зустріньте біля під’їзду, щоб не гаяти часу бригади. Ситуація важка, викликів в черзі дуже багато», – йдеться у повідомленні.

Медики відзначають, що викликів у черзі багато, а Львівській станції швидкої допомоги бракує лікарів і водіїв, а також справних автомобілів.

656576878«На скріншоті плахта за 16 грудня 2016 року, «нерозподілених: 60» означає, що 60 викликів в черзі, і на них немає кому їхати, бо всі бригади зайняті. В той час було близько 40 бригад на зміну, на теперішній час біля 30 бригад. По нормативу має бути одна бригада на 10 тис. населення», – повідомив Дмитро Черенков, провідний інженер Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Джерело: ЗІК


А поділитися?Вам має сподобатись...