Львівський страховик назвав 13 місць у Львові, де найчастіше стаються аварії

logo


МІСТО

Фахівець перелічив місця, де водіям потрібно бути по-особливому уважними, назвав найчастіші причини ДТП у Львові і розвіяв деякі стереотипи про водіїв та водійок

Виїзд Гайдамацька – Замарстинівська. Фото: Galnet

Бруківка, ями, відсутність місць для паркування, ремонти доріг, зведення нових житлових комплексів, заміна дорожніх знаків та нова дорожня розмітка – це ще не весь перелік перешкод, з яких складається будь-яка поїздка за кермом у Львові.

Львівський страховик Петро Левицький, який у професії понад 10 років і близько трьох років врегульовує ДТП, назвав Galnet перелік місць у Львові, їдучи якими потрібно бути по-особливому уважними, адже там найчастіше стаються ДТП:

1. Квазікільце на вулиці Шевченка

2. Кільце на вулиці Чорновола

Кільце на вулиці Чороновола. Фото: Galnet

3. Кільце на вулиці Кульпарківській

4. Перехрестя Джерельна – Хімічна

Перехрестя Джерельна-Хімічна. Фото: Galnet

5. Перехрестя Виговського – Любінська

6. Перехрестя Стуса – проспект Червоної Калини – Липова Алея

7. Перехрестя Стрийська – Наукова

8. Перехрестя Зелена – Зубрівська

9. Перехрестя Шевченка – Ковча

10. Перехрестя Митрополита Андрея – Бандери

Перехрестя вулиць Митрополита Андрея і Степана Бандери. Фото: Galnet

11. Перехрестя Городоцька – кільцева дорога

12. Перехрестя Хмельницького – Опришківська

Перехрестя Богодана Хмельницького – Опришківська. Фото: Galnet

13. Виїзд Гайдамацька – Замарстинівська

Також, каже Петро Левицький, поліціянтам та представникам страхових компаній часто доводиться виїжджати на оформлення ДТП, які стаються на парковках поблизу ТЦ, вузьких вуличках і нерегульованих перехрестях.

ДТП на виїзді з парковки. Фото: Петро Левицький

Найчастіше ДТП у Львові трапляються через те, що водії: недотримуються дистанції; ігнорують дорожні знаки; не надають перевагу іншим автомобілям, хоч мали б; розсіюють увагу на розмови, прослуховування музики. І головна проблема – водії надто часто користуються смартфонами під час руху. – Акцентує фахівець.

ДТП через недотримання дистанції. Фото: Петро Левицький

Страховик каже, у нього робота доволі рутинна: приблизно ті ж локації та причини ДТП. А ось у працівників call-центру, куди телефонують водії одразу після ДТП, майже щодня трапляється щось нестандартне:

Зазвичай люди телефонують на «гарячу лінію» у стресі: кричать, хвилюються, говорять все, що думають про ДТП та її інших учасників. І у всьому цьому  можуть просто  забути назвати адресу, куди потрібно приїхати  чи інформацію про авто. Кожен дзвінок – не схожий на попередній. Інколи ті, хто приймає дзвінки, кажуть, що думають, що вони працівники не страхової компанії, а невідкладної допомоги. – Ділиться наш співрозмовник.

Цікаво і те, як люди зазвичай пояснюють причину ДТП:

Часто клієнти розповідають щось на зразок: «Я їхав-їхав, а потім мене вдарили» або «Я крутив (крутила) кермо праворуч, а воно чомусь поїхало ліворуч. – Каже фахівець.

Він також розповів, що часто взимку автівки заносить, і водії не знають, як правильно діяти у таких ситуаціях.

У таких випадках варто пам’ятати, якщо у вас передньопривідний автомобіль, то треба легко додати газу, керувати авто в сторону заносу багажника. Що ж до задньопривідного, то навпаки, потрібно відпустити педаль газу, але також кермувати в сторону багажника і з часом вирівнювати рух.

Що ж до стереотипів про водіїв та водійок, львів’янки, каже фахівець, давно уже не поступаються за вправністю у кермуванні.

Стереотип про неуважних жінок за кермом і високопрофесійних чоловіків уже жодним чином не торкається сучасності. За моїми спостереженнями, жінки дуже уважно кермують. Зазвичай вони їздять лиш на тій швидкості, на якій почуваються впевнено, і ця швидкість переважно збігається з дозволеною у місті. Щоправда, водійки частіше мають проблеми з паркуванням, можуть вчинити ДТП, але такі аварії, як правило, з мінімальними пошкодженнями. Також дівчата не настільки впевнені в своїх транспортних засобах, як чоловіки, бо зазвичай менше цікавляться характеристиками машин.

Чоловіки ж навпаки – маневрують, навіть якщо не дуже це вміють, використовують на повну характеристики своїх автівок. – Коментує Петро Левицький.

Він також розповів, що чоловіки частіше стають винуватцями масштабних ДТП у Львові.

Один з прикладів: клієнт нашого спеціаліста протаранив три автомобілі, та ще й з жертвами. – Згадує фахівець.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.