Львівський суд оштрафував батька за сварку з класною керівницею сина

logo
148356_lvivskij_sud_oshtrafuvav_batka_za_svarku_.jpeg


Франківський районний суд Львові 31 жовтня оштрафував на 51 грн чоловіка за хуліганство у школі. Чоловік зірвав навчальний процес, вимагав віддати його сина та погрожував класній керівниці.

Як йдеться у постанові суду, конфлікт трапився у вересні 2017 року. Чоловік, будучи розлученим зі своєю дружиною, прийшов у школу №50, щоб побачити сина, який вчиться у початковому класі. Керівниця класу, де навчається його син, розповіла, що напередодні навчального року чоловік вимагав віддати особову справу дитини та погрожував зірвати лінійку. Через кілька днів батько знову прийшов у школу та намагався забрати дитину. Хлопець почав плакати та просив його не відпускати зі школи.

Класна керівниця викликала поліцію, а також попросила охоронця школи охороняти її з учнем до приїзду поліції. На місце події також приїхала мама дитини, яка заявила, що її колишній чоловік намагався викрасти їхнього сина та погрожував спалити школу.

Франківський районний Львова визнав чоловіка винним у правопорушенні за ст.173 КУпАП України (Дрібне хуліганство) на 51 грн, а також чоловік заплатить 320 грн судового збору. Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку.


А поділитися?Вам має сподобатись...