Львівський суд звільнив від покарання злодія, що обікрав квартиру на понад 400 тис. грн

logo


Сихівський районний суд Львова визнав громадянина Грузії винним у вчиненні квартирної крадіжки, звідки чоловік вкрав золоті прикраси на суму понад 404 тис. грн. Йому призначили 5 років тюрми, однак звільнили від відбування покарання з іспитовим строком у 2 роки.

Як йдеться у вироку суду, чоловік у липні 2017 року підібрав ключ до вхідних дверей чужої квартири та вкрав звідти золоті прикраси. Зокрема, чоловік вкрав 9 золотих каблучок, частина яких була прикрашена діамантами та рубінами, три пари золотих сережок, два золоті браслети та два золоті ланцюжки. Загальна сума завданих збитків становить 404 тис. грн.

Під час судового засідання обвинувачений визнав свою провину та попросив суд його суворо не карати. Призначаючи покарання, суд врахував те, що чоловік є раніше не судимим та має малолітню дитину.

Чоловіка визнали винним у вчиненні крадіжки у великих розмірах. Суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років, однак звільнив від відбування покарання з випробувальним терміном у 2 роки. На вирок суду може бути подана апеляція.