Львівський священик, який проводить екзорцизм щодо Путіна, просить молитов мирян

logo


image

Цими днями ми повідомляли, що львівський священник, родом із Донецька, який став відомим на всю Україну після полону у сепаратистів, щоденно проводить ритуал екзорцизму у наміренні Путіна. Зараз отець Тихон (Кульбака) просить підтримати його молитовно і мирян.

Про це священнослужитель повідомив на своїй фб-сторінці.

“Декілька священиків з різних міст і країн зголосилися мене підтримати, безмежно їм вдячний – сьогодні о 19:00 – Третій день Ритуалу екзорцизму в наміренні Володимира Путіна.

Декілька мирян зголосилися нас підтримати, також з різних міст і країн – але ще потрібно – тому ЩЕ ШУКАЮ ВІРУЮЧИХ МИРЯН (не захожан і не прохожан, а правдивих ПРИХОЖАН), які сьогодні о 19:00 на відстані, у своїх країнах та містах, підтримають нас молитовно і помоляться в нашому наміренні до Св.Архангела Михіїла:

Молитва до св. Архангела Михаїла

Святий Архангеле Михаїле, найславетніший князю й полководцю ангельських воїнств! Прийди на допомогу людям, яким загрожують сили темряви. Прийди, адже люди створені за образом Бога; відкуплені життям, смертю і воскресінням Ісуса Христа, Його Сина; призначені бути храмом Святого Духа. В тобі, святий Михаїле, Церква має свого Захисника й Покровителя. Ти ведеш спасенних до небесного щастя. Проси Бога миру, щоб Він переміг владу сатани – сіяча неспокою і лицемірства, – і не дозволив йому тримати людей в рабстві та шкодити Церкві. Нехай з твоєю допомогою Жінка, одягнена в сонце, Цариця Ангелів, розчавить голову Антихристу й захистить своїх земних дітей від його підступів. Перший захиснику слави Всевишнього! Занеси наші молитви до Бога і проси Його змилосердитись над нами. Зв’яжи сатану й кинь його в пекельну безодню, щоб він більше не обманював народи. Вчини так, щоб ми все своє земне життя і всю вічність звіщали гасло: «Хто ж як Бог!»

Амінь”