Львівський священик розпочав ритуал екзорцизму проти Путіна

logo


Греко-католицький священик Тихон Сергій Кульбака, родом із Донецька, який став відомим на всю Україну після полону в сепаратистів, оголосив про початок Ритуалу екзорцизму в наміренні Путіна.

Про це Тихон Сергій Кульбака написав у Facebook.

«Хочу повідомити, що я вирішив в особливий спосіб використати свій стан священика Єдиної, Святої, Соборної Церкви, яким маю ласку та привілей бути вже 30 років. Від сьогодні зобов’язуюся щодня виконувати Ритуал екзорцизму у наміренні Володимира Путіна. Вважаю, що дії цієї особи можуть бути інспіровані злим духом», – пише Кульбака.

Екзорцизм спрямований на те, щоб вигнати бісів або звільнити від бісівського впливу силою духовної влади, яку Ісус дав Своїй Церкві.

 «Прошу Милосердного Бога

– або звільнити цю особу від бісівського впливу і вплинути на його поведінку, щоби відмовився від зла і пристав на добро,

– або “видати такого сатані на погибель тіла, щоб спасся дух у день Господній», – написав священник.

«Якщо хтось з співбратів-священиків приєднається, буду тішитися. Якщо хтось з вірних підтримає нас, священників, в той спосіб, який їм доступний (мирянам доступні певні молитви з проханнями про звільнення від опанування злим духом) – буду дуже радий!», – зазначає Сергій Кульбака.

З нами Бог!

Як відомо, після полону і лікування священник Кульбака знайшов прихисток у Львові й допомагає переселенцям.

ВІДРЕАГУЙТЕ НА НОВИНУ

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0