Львівський університет Франка захищає улюблену площу від підземного паркінгу

logo
169954_lvivskij_universitet_franka_zahiwae_uljub.jpeg


Науковці Львівського національного університету всиловились проти будівництва паркінгу навпроти головного корпусу вишу.

Вчора прес-центр Львівськогоь національного університету оприлюднив висновки комісії Вченої ради університету щодо детального плану території у районі вулиць Січових Стрільців, Університетської, Листопадового чину, роз-робленого з метою будівництва там підземного паркінгу. 

Вчена рада нарахувала 13 причин чому є недоцільним будівництво підземного паркінгу на площі між вулицями Січових Стрільців, Університетською, Листо-падового чину і парком Франка. 

Науковці зауважують, що зараз будівля університету є у незадовілдьному технічному стані, на забезпечення його стійкості та фунціональної придатності Міністерством освіти і науки України передбачено 78 мільйонів гривень. 

Також Вчена рада вишу переконана, що проектований паркінг буде додатковим, достатньо потужним, притягальним для автотранспорту обєктом, функціонування якого призведе до суттєвого погіршення стану атмосфери у парку і біля університету.

Майбутній будівельний майданчик, що виникне перед будівлею університету, негативно впливатиме на нормальне функціонування і життя мешканців при-леглих вулиць, університету і парку Франка.

Пунктом 14 у документі підсумовується, що академічна спільнота універси-тету, його студенти і працівники категорично проти реалізації пропонованого проекту плану реконструкції території. Документ скеровано міському голові Львова Андрію Садовому.

Додамо, що проект паркінгу Львівська міська рада оприлюднила у січні.


А поділитися?