Львівський університет проведе благодійний аукціон для збору коштів на гуртожиток

logo
150357_lvivskij_universitet_provede_blagodijnij_.jpeg


Львівський національний університет ім. І. Франка проведе благодійний аукціон для збору коштів на облаштування гуртожитку. Під час події планують зібрати 3 млн грн, які необхідні для закупівлі ліжок, столів та шаф для 300 студентів.

Аукціон відбудеться 15 грудня у Будинку вчених на вул. Листопадового Чину, 6. Наразі організатори аукціону збирають лоти від спонсорів, які й виставлять на аукціоні.

«Гасло заходу «Європейські умови життя – шлях до успішного студентства» вмотивоване основною метою аукціону – облаштуванням колишнього санаторію-профілакторію під сучасний гуртожиток для 300 студентів. Задля досягнення цієї мети найстаріший університет Львова згуртує благодійників, меценатів та просто небайдужих людей – усіх, хто захоче долучитися до реалізації студентської мрії та зробити подарунок студентству Франкового університету до зимових свят», – вказано в анонсі події.

Майбутній гуртожиток розташований у студентському містечку на вул. Пасічній, 62. Це приміщення колишнього профілакторію-санаторію, на реконструкцію якого витратили 9,2 млн грн. Під час аукціону планують зібрати кошти на облаштування кімнат для студентів, яких планують заселити вже у 2018 році.

«Ми зараз збираємо від спонсорів лоти, переважно це вироби мистецтва – картини або етновироби. Сам аукціон проводитиметься двох типів – як тихий аукціон та гучний. Гучний аукціон – це більш звичний формат, під час яких оголошуватимуть ціни на лот, а на тихому гості аукціону записують на карточку ціну, за яку вони готові придбати лот, і свій номер. У підсумку лот отримає той, хто запропонує більшу ціну. У нас на тихому аукціоні будуть виставлені дешевші лоти. Наразі не можемо розповідати детальніше про спонсорів та самі лоти, оскільки ще тривають перемовини», – розповіла ZAXID.NET працівниця відділу інформаційного забезпечення ЛНУ ім. І. Франка Юлія Цимбала.

Зазначимо, зараз ЛНУ ім. І. Франка є сім гуртожитків, а приміщення на Пасічній, 62 після завершення усіх робіт стане восьмим.


А поділитися?