Львівський викладач вокалу відмовився від учня через політичні погляди його батька

logo


Заслужений артист України та керівник мистецького центру FoRa Володимир Кудовба достроково розірвав договір про навчання 11-річного хлопця через політичні погляди його батька, який підтримує Володимира Зеленського.

Інцидент трапився ввечері у неділю, 21 квітня, після оприлюднення першого екзит-полу другого туру президентських виборів, згідно з даними якого на виборах з рекордним результатом перемагає шоумен Володимир Зеленський.

Приблизно о 20:30 телеведучий каналу «ПравдаТУТ» та депутат Новороздільської міськради Анатолій Шалаєв поширив на своїй сторінці фотографію Володимира Зеленського з написом «Наш президент». Деякі користувачі соцмережі почали обурюватись та писати коментарі на зразок «Він мені не президент».

21 квітня Анатолій Шалаєв поширив допис про перемогу Володимира Зеленського

Свій коментар залишив і керівник мистецького центру, де навчається 11-річний син Анатолія Шалаєва Тарас, та заслужений артист України Володимир Кудовба. Він написав, що розриває договір на навчання Тараса у мистецькому центрі.

У коментарях до допису керівник мистецького центру заявив, що розриває договір на навчання сина Шалаєва

«Договір про співпрацю між мною і Вами про надання послуг з розвитку творчих здібностей у Вашого сина Тараса у вокальній студії Мистецького центру “FoRa” буде розірвано завтра у зв’язку з різною позицією у підходах та принципах виховання дітей. Я не зможу працювати з людиною, яка на мій погляд, зрадила основні положення патріотизму і любові до своєї мови і культури», – написав Володимир Кудовба, який підтримує Петра Порошенка.

Дискусія між батьками Тараса продовжувалась у коментарях під дописом Анатолія Шалаєва, у ній Володимир Кудовба чітко дав зрозуміти, що не буде більше навчати його сина. «Я не зможу працювати з людиною, яка зрадила. Мені також боляче! Але я віддаляю від себе людей, яких вважаю зрадниками мого народу», – написав Володимир Кудовба.

Як розповів ZAXID.NET Анатолій Шалаєв, його 11-річний син Тарас більше року ходив на заняття до приватної мистецької школи FoRa. Він займався вокалом саме у Володимира Кудовби. Анатолій Шалаєв підтвердив, що причиною конфлікту стала саме публікація у Facebook та розбіжності у політичних поглядах.

Шалаєв вважає конфлікт вичерпаним, оскільки Володимир Кудовба вибачився перед його сином та дружиною у соцмережі.

Проте свого рішення про розірвання договору на навчання у митецькому центрі Володимир Кудовба не відмінив. Керівник центру розповів ZAXID.NET, що розірвав договір у понеділок, «бо він більше не може виконувати свої обов’язки».

Свою позицію Володимир Кудовба пояснив ZAXID.NET так: «У лютому я бачив, що Анатолій Шалаєв написав, що проводитиме експеримент щодо нетерпимості між виборцями, конкурентами (публікуватиме інформацію про кандидатів у президенти та спостерігатиме за реакцією користувачів, – ред.), але він зайняв позицію не посередника. Він розміщав на своїй сторінці провокативні для Львівщини пости за кандидата Зеленського. Для мене це нечесно і я шкодую, що не зміг сказати це йому в очі і довелось розірвати договір через вибори. Але я не зміг би далі працювати з дитиною не тому, що дитина погана, а тому, що я не зміг пояснити дитині речі, які стосуються мистецтва».

Володимир Кудовба уточнив ZAXID.NET, що його обурило те, що Анатолій Шалаєв поширював інформацію про Володимира Зеленського, а не про Петра Порошенка. Це і призвело до рішення розірвати договір на навчання його сина. Проте від свого рішення про розірвання договору Кудовба не відмовився і готовий віддати батькам гроші за заняття, які не зможе відвідати хлопець.

Нагадаємо, що Львівщина стала єдиною областю в Україні, де на виборах президента більшість голосів отримав чинний президент Петро Порошенко. У всіх інших областях лідирує Володимир Зеленський. Після програшу Порошенка голова ЛОДА Олег Синютка уже оголосив про свою відставку.