Львівський вокзал приймає біженців з усієї країни, – ФОТО

logo


13:15, Сьогодні

Надійне джерело

Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.

З початку повномасштабного вторгення Росії в Україну тисячі людей покинули свою домівку. Зокрема, до Львова з’їжджаються біженці зі всіх куточків України. На площі Двірцевій, що біля Головного залізничного вокзалу Львова, встановили пункт обігріву, гуманітарну допомогу, дитячу кімнату матері та дитини, де кожен зможе отримати допомогу. Безкоштовна їжа, гарячий чай, вода – можуть отримати люди, які прибули до Львова, або ж чекають на відправлення потяга чи автобуса. Кореспондентка 032.ua пропонує переглянути фото з Головного залізничного вокзалу Львова станом на сьогодні.

Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.

Як розповіла кореспондентці 032.ua волонтерка, станом на сьогоднішній день львівський вокзал приймає велику кількість біженців з різних міст України: Харків, Київ, Дніпро, Полтава, Суми, тощо. Волонтери координують біженців, надають їм допомогу, пропонують їжу. Жінки з дітьми можуть перепочити у спеціально встановлених наметах, де встановлені обігрівачі. Облаштовувати все ДСНС допомагає Товариство Червоного Хреста та волонтери.

Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.

Також, біля львівського вокзалу утворилися великі черги до автобусів, що прямують до Польщі.

Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.Залізничний вокзал у Львові приймає біженців з усієї країни.

Інформація для прибулих до Львова

Якщо ви прибули до Львова і бажаєте залишитися в області вам потрібно зареєструватися у пункті – Стадіон “Арена Львів”, що знаходиться на вулиці Стрийській, 199. 

Якщо ви бажаєте залишитися у Львові необхідно зареєструватися у одній з районних адміністрацій:

Галицька адміністрація – вулиця Ференса Ліста, 1 (+380322611036)Личаківська адміністрація – вулиця Костя Левицького, 67(+380322546206)Сихівська адміністрація – проспект Червоної калини, 66 (+380322546402)Шевченківська адміністрація – вулиця Липинського, 11 (+380322521767)Залізнична адміністрація – вулиця Виговського, 34 (+380322613869)Франківська адміністрація – вулиця Генерала Чупринки, 85 (+380322373038)

У районних адміністраціях вам видадуть довідку про тимчасову реєстрацію у Львові, та допоможуть з документами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію