Львівським стадіоном «Торпедо» заплатили за кредит. Фото

logo


Львівська міська рада планує викупити стадіон і відновити його.Фото: Андрій Костюк

Фото: Андрій Костюк

Львівська міська рада планує викупити відновити стадіон «Торпедо». Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Із 1980-х років поле стадіону «Торпедо» використовували як ринок радіо- та електротоварів. У 2008-му році для торгівлі виділили іншу ділянку на вулиці Кукурудзяній. Нині стадіон планують відновити і повернути об’єкту його цільове призначення. Про такі наміри оголосив міський голова Львова Андрій Садовий 20 грудня під час сесії міської ради.

«Були зобов’язання перед власниками передати споруди стадіону у власність міста. Власники свого зобов’язання не виконали. Замість цього вони передали все майно в іпотеку.  Я так розумію, що власник взяв кредит і передав у заставу об’єкти стадіону», – розповіла в коментарі Tvoemisto.tv Гелена Пайонкевич.

За словами директорки юридичного департаменту, власники провели всі операції в «Банку Львів». Оголошена вартість об’єктів – близько восьми мільйонів гривень. Право власності оформна огорожу, будку і трибуни на території стадіону.

«Стоїть питання взагалі про законність оформлення права власності на огорожу, будку і трибуни. З юридичної точки зору, ці споруди не можуть бути об’єктами права власності. Відповідно, яким чином «Банк Львів» узяв їх в іпотеку під доволі велику суму?», – запитує Гелена Пайонкевич.

За її словами, міська рада наразі вивчає це питання і планує викупити об’єкти в банку, але за куди меншу ціну.

«Позиція міської ради чітка – в районі немає інших спортивних споруд. Там завжди був стадіон – і ми не будемо змінювати цільового призначення цієї ділянки», – сказала Гелена Пайонкевич.

Через те, що наразі тривають тільки перемовини міської ради з банком, назвати остаточні терміни відновлення стадіону у міській раді не можуть.

Андрій Костюк

Фото автора