Львівську обласну адміністрацію очолить Маркіян Мальський

logo


Його кандидатуру на розгляд уряду подала Адміністрація президента.
фото: Zaxid.net

фото: Zaxid.net

Віцепрем’єр Павло Розенко на своїй сторінці у Facebook оприлюднив список кандидатів на посади голів ОДА, що Адміністрація президента винесла на розгляд уряду. У цьому переліку зазначається, що Львівську ОДА очолить Маркіян Мальський.

Нагадаємо, раніше на своїй сторінці у Facebook Володимир Зеленський запропонував мешканцям Львівщини проголосувати за кандидата на посаду голови ЛОДА, якого вони підтримують. На вибір були кандидатури Дениса Шмигаля – керівника ПАТ «ДТЕК Західенерго», Максима Козицького, який будує «Енергопарк Яворів» та Маркіяна Мальського – почесного консула Австрії у Львові та юриста.

Втім, Маркіян Мальський заявляв, що відмовляється від пропозиції. Та після того, як його кандидатуру підтримала більшість, сказав, що, імовірно, погодиться.

«Якщо Президентом України буду призначеним на цю посаду, то з радістю зустрінуся з кожним журналістом, волонтером чи активістом, мені немає чого приховувати і готовий до будь-яких запитань чи обговорень. Львівська область буде зразковою!», – написав він у Facebook.

Додамо, сьогодні, за даними ЗМІ, Володимир Зеленський має відвідати форум місцевого розвитку у Трускавці, тож очікується, що там він може повідомити про призначення.

35-річний Маркіян Мальський є почесним консулом Австрії у Львові та керує західноукраїнською філією юридичної компанії Arzinger. Син дипломата та науковця Маркіяна Зіновійовича Мальского.

З грудня 2014 року до 11 червня цього року ЛОДА очолював Олег Синютка. До призначення нового керівника області ці функції виконує Ростислав Замлинський, перший заступник голови ЛОДА.