Львівську виправну колонію №48 виставили на приватизацію

logo


Львівську виправну колонію №48 виставили на приватизацію
Львівську виправну колонію №48 виставили на приватизацію

фото: radiosvoboda.org

3 червня 2021 році відбудеться аукціон з приватизації державної установи «Львівська виправна колонія №48». Об’єкт йде на приватизацію двома лотами. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська на своїй сторінці у фейсбуці.

«Попит очікуємо величезний. Забудовників це вже цікавить, тому що тут можна побудувати не тільки житлову нерухомість, але й щось інфраструктурне – ТРЦ може бути, якась спортивна споруда, будь-що. 13 га майже у центрі Львова з підведеними комунікаціями, тут є і підстанції, і водовідведенням, водопостачання – мрія забудовника», – сказав Малюська.

Об’єкт йде на приватизацію двома лотами, загальна площа котрих становить близько 13 га. Майно за адресою вул. Хуторівка, 2 (понад 10 га) продають за 132,6 млн гривень, а майно за адресою вул. Хуторівка, 4 (близько 3 га) – за 3,4 млн гривень.

На ділянці, що розташована за адресою вул. Хуторівка, 2, знаходиться близько сотні майже зруйнованих об’єктів нерухомості.

Також міністр додав, що 30% відсотків надходжень від продажу будуть спрямовані до державного бюджету, а 70% підуть до спецфонду пенітенціарної системи.

«І потихеньку великий розпродаж в’язниць перетвориться на велике будівництво в’язниць», – зазначив Малюська.

Нагадаємо: аукціон з приватизації «Ірпінського виправного центру» знову не відбувся.

Також читайте

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті