Львівський благодійний дитячий показ українських брендів: відданість та креативність на підтримку військових

logo


30 Червня 2024, 16:00

Ця подія – творчий майданчик, який дає можливість проявитися  українській малечі 360

Ця подія – творчий майданчик, який дає
можливість проявитися українській малечі

Під час показу діти, батьки яких зараз стоять на обороні України та діти загиблих Героїв, вийшли у вишиваному традиційному одязі від українського бренду. 

Про це повідомила Львівська обласна рада.

У суботу, 29 червня, у Львові відбувся  важливий захід – благодійний дитячий показ українських брендів, організований Благодійним
фондом «Мій Тато захищає Україну». Діти, чиї батьки стоять на захисті України або пам’ять яких ми вшановуємо, виступили у вишиваному одязі від українських дизайнерів.

Серія дитячих шоу з благодійним акцентом відбувається вже всьоме. БФ «Мій Тато захищає Україну» Наталі Пашинської активно співпрацює з родинами військових, організовує заходи для їх сімей.

Ця подія – творчий майданчик, який дає можливість проявитися 
українській малечі, виступаючи на одній сцені з відомими українськими артистами, демонструючи одяг українських дитячих брендів одягу.

Мета заходу – просування українських дизайнерів та брендів, молодих артистів, розвиток дитячого та дорослого моделінгу в Україні, розвиток інклюзивного моделінгу, організація благодійних показів для привернення уваги до соціально важливих та значущих подій чи проблем суспільства. До участі у таких благодійних показах часто залучаються відомі
дизайнери, моделі та знаменитості.