Львівський театр ляльок показав виставу жестовою мовою дітям з порушенням слуху

logo


Львівський театр ляльок показав виставу жестовою мовою дітям з порушенням слуху

17 січня актори Львівського театру ляльок показали учням Львівської спеціальної школи Марії Покрови виставу «Витівки Лиса Микити» з синхронним перекладом жестовою мовою.

Львівський театр ляльок показав виставу жестовою мовою дітям з порушенням слуху

На виставі зібралися глядачі різного віку. Витівки лялькового Лиса викликали щире захоплення школярів. По завершенню вистави вихованці школи отримали солодощі й приладдя для творчості, повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

«Сьогодні у нас
надзвичайне свято. Подивіться на усмішки та радість, яку подарували нам артисти, режисер і всі, хто завітав сьогодні до нас. У нашій залі був аншлаг. Сьогодні ми з вами заприятелювали. Наснаги вам для творчості й вдячного глядача», – зазначив керівник школи Любомир Мостовий.

Організували захід Відділ гуманітарної політики Львівської обласної ради, Львівський театр ляльок та Екуменічний комітет медичної та соціальної допомоги ПЦУ, РКЦ, УГКЦ Львова.

«Хотіли зробити дітям свято
і побажати, щоб вони зростали добрими християнами й патріотами України. Не хочемо, щоби під час війни діти були чимось обділені. Дякуємо обласному театру ляльок за таку щиру виставу», – зазначив керівник Екуменічного комітету медичної та соціальної допомоги, депутат Львівської обласної ради, о. Микола Біляк.

КЗ ЛОР “Львівська спеціальна школа Марії Покрови” заснована 1830 року і є найстарішим закладом цього профілю в Україні. Фундаторами закладу була церква, а першим керівником –
священник. Відтоді школа  займається освітою дітей з порушенням слуху. Тут навчаються 74 учнів, 34 дитини перебувають на постійній основі. Впродовж 9 місяців школа також була другим домом для вихованців сиротинця з охопленою війною регіону.

Нещодавно у школі відремонтували спортивний зал. Власними силами у закладі створили шкільний музей, відновили каплицю, яка була від початку заснування і до приходу комуністичної влади. Оновлені кімнати прикрасили майстерними виробами вихованців.