Львівський театр представив у Римі унікальну виставу-дефіле

logo


Театральний центр “Слово і голос” спільно з відомою українською дизайнеркою Оксаною Караванською представили у Римі унікальний проєкт – виставу-дефіле “Птахи співають і у часі війни”.

Про це розповіли у пресслужбі Львівській міській раді.

“Проєкт відбувся для дипломатичного корпусу і чільних представників Святого Престолу та Мальтійського Ордену як важлива частина культурної дипломатії та засіб просування української культури усвіті”, – кажуть в мерії.

Співачки-актриси театру “Слово і голос” Наталія Половинка, Анастасія-Ярослава Цетнар та Христина Сілівон, спільно з Посольством України при Святому Престолі та Суверенному Мальтійському Ордені і командою Оксани Караванської, створили й представили унікальний проєкт, що став своєрідним посланням іноземному глядачу про глибину і красу української культури, про українську духовність та традицію, що протистоять війні і обов’язково допоможуть Україніздобути перемогу.

виставаФото:Львівська міськрада

Показ проєкту у Римі – це вже третя його презентація. Прем’єра вистави  “Розмова птахів. Сад Божественних Пісень” відбулася 5 грудня 2023 року у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла у Львові.

Другий показ під назвою вистава-дефіле “Розмова птахів: модне чи вічне?” було організовано у Львівській опері 18 квітня.

Наступними плануються покази цієї вистави у саду Софії Київської та Митрополичих садах у Львові.