Львівський водій, що вигнав пасажирку більше не працюватиме на міських маршрутах

logo


четвер 31 серпня, 2023 10:51

Водій маршруту №53, який у вівторок, 29 серпня, вигнав з автобуса пасажирку, більше не працюватиме на міських маршрутах.
Фото – ЛМР

Про це повідомив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

«Ми викликали водія, аби він надав пояснення щодо інциденту, який трапився  з пасажиркою. Він визнав свою провину. На час службової перевірки він відсторонений від роботи. Однак вже є рішення, що цей
водій більше не працюватиме на міських маршрутах», – зазначив Орест Олеськів.

Нагадаємо, у вівторок, 29 серпня, в соціальних мережах з’явилось відео, де водій маршруту №53 грубо виштовхує з салону автобуса пасажирку.

Компанія-перевізник «Успіх БМ» та управління транспорту відразу відреагували: водія відсторонили від роботи та розпочато службову перевірку.  Також в компанії попросили вибачення за нетактовну поведінку водія. Та запевнили, що докладуть всіх зусиль для
недопущення таких випадків надалі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ