“Львівспецкомунтрансом” відтепер управлятиме губернатор Львівщини Олег Синютка

logo
112806_lvivspeckomuntransom_vidteper_upravljatim.jpeg


Депутати ЛМР передали в управління Львівської ОДА комунальне піддприємство “Львівспецкомунтранс”, яке займається вивозом ТПВ зі Львова.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Згідно з ухвалою, підприємство підпорядковуватиметься обласній владі до 30-го червня 2019 року. До того ж, депутати міської ради погодили виділити 300 мільйонів гривень у 2018 році та 150 мільйонів грн у 2019 році, для надання субвенцій Львівському обласному бюджету на відшкодування виконавцям фактично наданих послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Нагадаємо, що через неспроможність міської влади вирішити критичну ситуацію з вивозом смітя, 22-го червня губернатор Львівщини Олег Синютка звернувся до мера Львова Андрія Садового з вимогою передати області функції з вивозу сміття з міста Лева. Наступного дня керівник міста погодився на цю пропозицію, натомість обласна влада зобов’язалася у 20-тиденний термін очистити місто від ТПВ, а в подальшому налагодити системний вивіз ТПВ з міста Львова, повернути та координувати перевізників ТПВ. Окрім того, зобов’язується побудувати до 2019 року сучасний завод з вторинної переробки та утилізації ТПВ.

Натомість, ЛМР повинна передбачити субвенцію з міського бюджету для вивозу сміття обласному бюджету в розмірі 300 млн грн з розрахунку на рік та передати у тимчасове управління на період здійснення повноважень із вивозу ТПВ Львівською ОДА комунальне підприємство “Львівспецкомунтранс”.


А поділитися?Вам має сподобатись...