“Львіввугілля” шукає нові ринки збуту вугільної продукції з метою збереження шахт

logo


Як повідомили в “Офісі Шахтаря”, на зустрічі обговорили питання стосовно пошуку шляхів реалізації вугільної продукції з метою збереження функціонування шахт та виплати заборгованості по заробітній платі.

“Теплова генерація знищена ворогом і заборгованість із зарплати виникла тому, що ТЕС не можуть розрахуватись з вугільникам за відвантажену продукцію. Втрата
основного енергетичного споживача вугільної продукції змусила ДП «Львіввугілля» звертатись до обласних військових адміністрацій з метою пошуку додаткових ринків збуту серед районних комунальних підприємств та освітніх закладів, а також сприяння в пошуці інших потенційних споживачів”, – йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі наголосили на тому, що важливо отримати дозвіл на експорт вугільної продукції, оскільки внутрішній споживач не потребує такої кількості вугільної продукції, яку
здатні поставити вуглевидобувні підприємства України.

Зокрема, Андрій Годик запевнив, що йдеться про забезпечення роботи великого державного промислового комплексу Львівщини, і це питання – першочергове для начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

“Спільно з адміністрацією ДП«Львіввугілля» ведеться робота для результативного рішення зазначених питань. Львівська ОВА надасть усю можливу підтримку для вугільників області”, – підсумували в “Офісі Шахтаря”.