Львівщина цього тижня вийде з «червоної» зони

logo


ЛЮДИ

З цього приводу цього тижня засідатиме державна комісія ТЕБ та НС

Фото умовне: БЖ

Львівщина та Луганщина цього тижня вийдуть з «червоної» зони. Про це сьогодні, 22 листопада, під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Третій тиждень поспіль ми спостерігаємо зменшення кількості випадків корона вірусної хвороби та кількості госпіталізованих. За карантинними індикаторами луганська і Львівська області виходять із червоного рівня епідемічної небезпеки. Тому цього тижня ініціюватимемо засідання державної комісії ТЕБ та НС. Середній час перебування регіонів у червоному рівні майже не змінився і становить 30-35 днів.

Україні вдалося пройти пік захворюваності найтяжчої  хвилі без введення загальнонаціонального локдауну. Проте, розслаблятися ще рано.Потрібно збільшувати відсоток вакцинованих українців. – Зазначив він.

Як писав Galnet, Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) розширило перелік професій, для яких щеплення від COVID-19 є обов’язковим. Наказ набере чинності 9 грудня 2021 року.

Обов’язкову вакцинацію вводять для працівників:

підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади.
установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів.
підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (“Укрпошта”, “Укрзалізниця” та інші).

Що буде, якщо вони не вакцинуються

Працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Ті з них, хто має абсолютні протипоказання до проведення щеплень, які визначаються відповідно до інструкцій до застосування вакцин, рішень Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.

Хто зараз зобов’язаний зробити щеплення

працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів,
працівники місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
працівники закладів вищої, післявузівської, професійної, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціальної освіти.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.