Львівщина готова для розміщення переселенців

logo


Станом на сьогодні Координаційним центром Львівської обласної державної адміністрації надають допомогу в розміщенні людей котрі прибувають до Львова з регіонів України де відбуваються спротив з військами Російської Федерації.

Як повідомили кореспонденту АрміяInform, на сьогоднішній день надано допомогу понад 400 громадянам України, які прибули до Львова. Їх розміщають у населених пунктах нашої області. Зокрема у Львові, Самборі та Стрию.

Так на стадіоні «Арена Львів» розгорнули центр для прийняття та координації переселенців. Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Львівщина готова приймати переселенців з інших областей України. Зокрема, для розміщення українців, які шукають прихистку на Львівщині, будуть задіяні школи, гуртожитки, університети, санаторії.

Також для оперативної роботи у Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 розгорнуто гуманітарний штаб, де можна отримати всю інформацію щодо надання гуманітарної допомоги, розселення, забезпечення речима першої необхідності.