Львівщина й Луганщина обмінюються студентами й вчителями

logo
182256_lvivwina_j_luganwina_obminjujutsja_studen.jpeg


14:45 16 квітня 2018 р.

16 квітня до Львова приїхав у межах освітнього проекту «Схід і Захід разом» творчий колектив Обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва».

Про це повідомили сьогодні, 16 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Упродовж трьох днів – до 18 квітня –гості з Луганщини відвідають «Дрогобицький музичний коледж імені Василя Барвінського», «Самбірський коледж культури та мистецтв» та «Львівський музичний коледж».

Директор департаменту з питань культури, націлнальностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало зазначила: «Цей культурний обмін між областями є надзвичайно важливий, оскільки наші мешканці мають змогу ознайомитися із мистецькими традиціями інших регіонів держави. Особливо цінним він є зараз, коли у такий нелегкий для України час ми ще більше повинні гордитися українськими традиціями та шанувати їх. З 1 березня до 15 травня приймаються заявки на конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей, в межах цієї програми колективи Львівщини презентуватимуть мистецтво та творчість Галичини на Сході».

«На час перебування колективу плануються зустрічі з викладачами та студентами коледжів, концерти викладачів і запрошених творчих колективів, екскурсії до Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» – родинного села Івана Франка, історичними місцями Дрогобича, Самбора та Львова», – поінформували також прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?