Львівщина: ярмарок професій «Че-чі-ленд» став для дітей справжнім святом(+фото)

logo


1 жовтня у парку міста Червоноград перед міською радою відбувся ярмарок професій «Че-чі-ленд». Представники різних професій: лікарі, рятувальники, правоохоронці, журналісти, будівельники, перукарі та багато інших, цього дня перетворилися на найкращих друзів для малечі.

До країни Че-Чі-ленд могли безкоштовно завітати дітлахи, віком 6-14 років. Вони мали можливість опанувати понад 20 напрямків: й зачіску зробити, й пожежу загасити.

Червоноградські рятувальники залюбки долучилися до такої соціальної акції, й надали можливість малюкам спробувати себе у ролі справжніх пожежникив.

«Ми хочемо дати можливість дітям не лише послухати лекцію про пожежника чи лікаря, а й спробувати себе в певній професії. Можливо, в 6 років ще не задумуються про майбутній фах, але все ж певний багаж знань про спеціальності можна здобути. До того ж, на ярмарку будуть представлені доволі неординарні види діяльності, наприклад, ді-джей чи байкер. Тому має бути досить цікаво», – розповів орагнізатор заходу, голова правління БФ “Фундація розвитку Червонограда“ Руслан Іванець.

Загалом свято вдалося. Діти перебували в абсолютній ейфорії від побаченого й почутого, а ще набули нових хороших друзів – рятувальників.

DSC_0488.JPGDSC_0500.JPG

DSC_0514.JPGDSC_0524.JPG