Львівщина – на третьому місці в Україні за темпами вакцинації від коронавірусу

logo


МІСТО

Лідирує наразі Київ

Фото ілюстративне: ТСН

За даними Міністерства охорони здоров’я України, Львівщина станом на сьогодні, 7 квітня, перебуває на третьому місці серед областей за темпами вакцинації населення від коронавірусу.

Лідирує столиця:

м. Київ – 27 158;
Дніпропетровська область – 23 079;
Львівська область – 17 873;
Київська область – 16 599;
Черкаська область – 15 808.

На Львівщині працює вже 43 пункти щеплень на базі закладів охорони здоров’я. На даний час в області провакциновано 17 873 особи, більшу частину з яких складають жінки (10 124). Станом на 6 квітня по Україні зареєстровано 24 повідомлення про несприятливі події імунізації, з них – 3 на Львівщині, проте це несерйозні випадки (тобто, без госпіталізації пацієнта). Наголошуємо, що записатися на щеплення по залишковій вакцині (у так званий список очікування) можна через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал Дія», мобільний додаток «Дія»  та національний контакт-центр МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19, – розповіла керівниця Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко-Тімко.

До слова, згідно з наказом МОЗ України № 628 від 05.04.2021 р., 2000 доз вакцини з Львівської передано до Тернопільської області. У зв’язку із недостачею вакцини в деяких областях, МОЗ здійснило перерозподіл вакцини між регіонами.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.