Львівщина націлена співпрацювати з країнами Азії

logo


Львівщина націлена співпрацювати з країнами Азії

image

Найбільш перспективними напрямками співпраці Львівщини з країнами Азії є туризм, освіта, ІТ. На цьому наголосив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод сьогодні, 17 лютого, під час зустрічі із заступником Міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним, пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

«На моє переконання, найшвидшу результативність співпраці нашої області з країнами Азії може забезпечити туристична галузь. Для цього спочатку потрібно небагато: відкриття прямого авіасполучення між Львовом та азіатськими містами, проведення промоційних турів для туристів і журналістів.

Перспективним напрямом є також медичний туризм – ми готові презентувати курорти Моршина, Трускавця, Східниці, які вже відомі за кордоном.

У галузі освіти для нас є пріоритетом запрошення молоді з країн Азії навчатися у львівських вузах.

Переконаний, що саме ці першочергові кроки дадуть поштовх розвитку співпраці Львівщини з країнами Азії», – акцентував заступник голови облради.

Крім того, Юрій Холод розповів про інвестиційний потенціал Львівщини, зокрема у галузі сільського господарства.

Також сторони обговорили перспективи відкриття дипломатичних представництв країн Азії у Львові для реалізації спільних проєктів, розбудови міжрегіональної співпраці з країнами Центральної і Південно-Східної Азії.

У свою чергу Євгеній Єнін підкреслив, що Львівщина – один з флагманів України. «Ми пишаємося, що маємо в нашій державі такий бренд як Львівщина. Міністерство закордонних справ готове сприяти вашій області в пошуку інвесторів, зокрема в країнах Азії, для реалізації нагальних проєктів», – наголосив заступник Міністра.

Коментарі

Позначки: Львівська область, холод