Львівщина отримає з держбюджету більше мільярда гривень на ремонт доріг: перелік

logo


ЛЮДИ

Йдеться про автошляхи місцевого значення


Фото: Galnet

Цьогоріч з державного бюджету на ремонт автошляхів місцевого значення Львівщині сумарно з перехідними коштами виділять 1, 1 мільярда гривень. Про це сьогодні, 4 березня, під час зустрічі із представниками підрядних організацій, які відповідають за ремонт та будівництво автомобільних доріг в області, повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

“За кошти з держбюджету продовжимо капітальний ремонт доріг  Мшанець -Стрілки, Хильчиці – Ясенівці та моста на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне. Також завершимо Ясенів – Золочів, Золочів – Красне, Перемишляни – Чемеринці, Рава-Руська – Гайок, Сокаль – Стоянів, Турка – Лопушанка, Дрогобич – Довголука, Кологори – Лучани, Стрілки – Новий Кропивник. Окрім того, плануємо відремонтувати дорогу Садковичі – Чернихів, Загір’я – Суха Долина, Ясениця – Новий Кропивник”, – зазначив Юрій Бучко.

Окрім того, відповідно до Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки з обласного бюджету передбачили 200 мільйонів гривень на дороги області.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.