Львівщина отримала понад 70 млн грн на Нову українську школу

logo
186275_lvivwina_otrimala_ponad_70_mln_grn_na_nov.jpeg


З 1 вересня 2018 року діти України навчатимуться за новими стандартами. Наразі тривають тренінги для педагогів Львівщини, а в ЛОДА впродовж тижня розподілять кошти на оновлення навчального середовища.фото: nus.org.ua

фото: nus.org.ua

Львівська область отримала 70,8 мільйона гривень з державного бюджету для потреб Нової української школи. Про це під час прес-конференції повідомила директорка департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій.

Зокрема, 40% коштів (28,4 млн грн) підуть на меблі, ще 40% – на дидактику для дітей, 20% (14,2 млн грн) – на комп’ютерне обладнання. Конкретно по навчальних закладах кошти ділитимуть пропорційно до кількості класів, учнів і шкіл області. Інформацію про витрачені кошти зобов’язана оприлюднити кожна школа.

«Усі відповідні документи підготовлені, щоб упродовж тижня скерувати субвенції на території. Там уже знають про суми, і можуть почати процес визначення необхідного обладнання для перших класів у 2018 році», – запевняє Любомира Мандзій.

Крім того, 2,8 мільйона гривень субвенції направили на навчання вчителів початкових класів, а також педагогів із супутніх дисциплін, заступників директорів. Половину навчання – два освітні модулі – вчителі вже пройшли.

«На Львівщині підготовлено 7 тренерів всеукраїнського рівня для Нової української школи – один із найкращих показників серед областей країни. Також 99 тренерів підготовлені і затверджені міністерством. Наразі навчається 1873 педагогів початкової школи і 925 заступників директорів», – говорить координаторка НУШ у Львівській області Ольга Банах.

Місцеві органи влади теж мають долучитися до фінансування втілення НУШ у межах 5–30%, що залежить від рівня громади.

Нагадаємо, у рамках пілотного проекту 9 шкіл Львівщини уже навчають першокласників за новим стандартом початкової освіти.


А поділитися?