Львівщина отримала понад 70 тисяч доз вакцини Comirnaty

logo


МІСТО

Ця вакцина  розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer»

Фото: Львівська обласна державна адміністрація

Львівщина отримала 71 370 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Про це повідомляють на офіційному сайті Львівської обласної державної адміністрації.

Comirnaty – мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Ця вакцина визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Окрім того, в окремих випадках нею рекомендують вакцинувати дітей від 12 років.

COVID-19 має нечіткі межі, які залежать як від вірусу, так і від того, як наш організм на нього реагує. Зараз у нас є перевага – вакцини! Вони будують своєрідну оборонну стіну від вірусу і є найкращим способом захисту людей. Закликаю всіх, хто ще не провакцинувався, якнайшвидше прийти в зручний для вас центр вакцинації та отримати свій захист, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.