Львівщина отримала субвенцію на соціальний захист дітей

logo
171400_lvivwina_otrimala_subvenciju_na_socialnij.jpeg


17:48 19 лютого 2018 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Цьогоріч із державного бюджету у межах державних бюджетних програм на соціальний захист дітей-сиріт спрямували 925 мільйонів 723,2 тисячі гривень».

Про це повідомили сьогодні, 19 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Начальник її служби у справах дітей Володимир Лис розповів: «На Львівщині грошове забезпечення виплатять батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» у сумі 29 мільйонів 945 тисяч гривень.  Ці кошти – це субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батьків-вихователів і прийомних батьків за надання соцпослуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях».

«Окрім того, з державного бюджету також спрямували субвенцію на проектні, будівельно- ремонтні роботи, придбання житла й приміщень для розвитку сімейних форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа у сумі 517 мільйонів 726 тисяч гривень. Із них 13 мільйонів 850 тисяч гривень передбачили на Львівську область», – поінформували також в облдержадміністрації.


А поділитися?