Львівщина співпрацюватиме з Канадою, – ЛОДА

logo
176439_lvivwina_spivpracjuvatime_z_kanadoju_loda.jpeg


14:48 16 березня 2018 р.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся в п’ятницю, 16 березня, з надзвичайним і повноважним послом Канади в Україні Романом Ващуком.

У прес-службі Львівської ОДА запевнили, що Львівщина співпрацюватиме з Канадою. Цього висновку в облдержадміністрації дійшли за результатами зустрічі голови ЛОДА Олег Синютка з надзвичайним і повноважним послом Канади в Україні Романом Ващуком в п’ятницю, 16 березня, про яку розповіли: «Очільник області привітав делегацію і подякував за постійну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України».

Олег Синютка зазначив: «Ми цінуємо, що Канада – це країна «Великої Сімки», яка підтримує Україну. Сьогодні найважливіше зусиллями України і усього міжнародного співтовариства забезпечити прийняття рішення про введення миротворчих сил на українсько-російському кордоні, це рішення зможе припинити кровопролиття».

В облдержадміністрації доповнили: «Олег Синютка також ознайомив делегацію із агропромисловим та економічним розвитком Львівщини, зауваживши при цьому: «Мені приємно, що у січні ми відкрили сімейну молочну ферму і мені хотілось, щоб у цьому напрямку ми поглиблювали співпрацю. Для нас важливо, щоб ви підтримували Львівщину, як інвестиційно привабливий регіон».

«Очільник області також висловив пропозицію проводити тренінги для українських бізнесменів щодо вільної торгівлі», – поінформували також в облдержадміністрації

Олег Синютка зазначив при цьому: «Якщо б за сприяння посольства були такі тренери, які б проводили навчальні курси, то для нас це було б дуже важливо. Також відповідно до угоди, яку ми торік підписали, делегація з Львівщини планує відвідати провінцію Альберта задля подальшого співробітницта».

«Щодо співпраці у агропромисловій сфері, то очільник області висловив намір на базі львівського обласного об’єднання «Рівноправність» створити підприємство з переробки молочної продукції, що дозволить створити додану вартість на продукцію та збільшити доходи товаровиробників. Зокрема він зазначив, що на території Львівщини є багато виробників, що об’єднались у кооперативи і мають технологічний, зоотехнічний супровід та обладнання для виробництва якісної продукції», – розповіли також в облдержадміністрації.

«У відповідь надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Романом Ващуком висловив сподівання на подальшу співпрацю в оборонній індустрії, економічній сфері та агропромисловому розвитку, а також ІТ- індустрії», – поінформували також в облдержадміністрації.

Зокрема, посол наголосив: «Тренінги для українських підприємців – це хороша ініціатива задля швидкого розвитку бізнесу. У нас є проект підтримки торгівлі та інвестицій. Першочергово охопимо галузі виробництва меблів, взуття, кондитерських виробів, індустрію моди та ІТ».

Окрім того, посол висловив намір щодо співпраці у сфері культури, а саме у Львові упродовж 30 червня – 1 липня презентувати канадську культуру, музику, фільми тощо», – повідомили також в облдержадміністрації.


А поділитися?Вам має сподобатись...