Львівщина вимагає НАТО закрити небо над Україною

logo


Голова Львівській обласної військової адміністрації Максим Козицький зазначив, що закриття неба є головною вимогою, щоб зупинити геноцид в українських містах. Воно допоможе зупинити розстріли дітей та матерів з російських літаків, градів та іншої ворожої артилерії.

Варто прочитати Прокурор Нюрнберзького трибуналу вважає можливим ув’язнення Путіна

Львівщина вимагає закрити небо над Україною

Козицький наголосив, що НАТО повинне закрити небо над Україною, щоб також не допустити ядерного апокаліпсиса, якщо продовжаться постріли по наших АЕС.

Ми б’ємося за майбутнє всієї Європи. Ми боремося нині в Україні за весь світ. Тому ми всі разом, цілим світом голосно маємо сказати: “НАТО, закрий небо над Україною!”,– додав посадовець.

Голова ОВА закликав усі міські та місцеві ради області, голів, громадські організації та парафії українських церков офіційно і публічно звернутися до НАТО, урядів країн Альянсу та всіх країн світу із закликом закрити небо над Україною.

“Давайте всі разом, цілою Україною підсилимо голос нашого Президента, уряду та парламенту. Також закликаю всіх волонтерів, всіх священників, всіх, хто має можливість організувати масовий збір підписів українців під зверненням до НАТО з вимогою закрити небо над Україною”, – додав Козицький.

Доповнюємо новину

Дивіться звернення Максима Козицького:

image

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!