Львівщина забезпечить продуктами всіх переселенців та інші області України

logo


Понад сто тисяч тонн гуманітарної допомоги заїхало до Львівської області через кордони з ЄС.

Про це сьогодні, 1 березня, повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

За його словами, частина цієї допомоги зараз лежить на складах. Але більшу частину скеровують у військові частини для бійців, які перебувають на передовій.

«Звертаюся до громад: не перенаповнюйте склади, які є на ваших територіях. Адже ці речі потребують наші військові. Я комунікую з Київською, Житомирською, Херсонською, Чернігівською областями, де є потреба у продовольчих товарах: консерви, продукти швидкого приготування, крупи, вода», – каже він.

Також Юрій Холод зазначив, що наші бійці потребують каримат, матраци та теплий одяг. Тому що погода змінилася і бійці не мають умов, аби перепочити між боями.

Окрім того, військовослужбовці потребують медичного забезпечення, а також бронежилети та шоломи.

«До нас вже їде фура з бронежилетами та шоломами. То ж, сподіваюся, ми зможемо допомогти нашим хлопцям», – говорить він.

Що стосується дитячого харчування, то його віддають малим дітям, яких війна вигнала зі своїх домівок.

Годують на Львівщині і всіх вимушених переселенців.

«Найбільша кількість осіб є на залізничному вокзалі та на кордоні. Там можна зігрітися, випити теплий чай, отримати їжу та медичну допомогу», – каже Юрій Холод.

За його словами, офіційно на Львівщині перебуває понад 40 тисяч переселенців з інших областей України. Проте переселенців може бути більше. Але вони отримали прихисток у своїх знайомих та родичів.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», вчора до Львова прибуло 82 поранених бійця. 

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!