Маєток “за останнім словом техніки”: у Львові відкрили притулок для безхатьків (Відео)

logo
151395_maetok_za_ostannim_slovom_tehniki_u_lvovi.jpeg


У Львові притулок відкрили для безхатьків. Дах над головою отримали 40 людей без певного місця проживання. У помешканні: побутова техніка, ліжка та кімнати відпочинку. Такий будинок облаштували для нужденних при одній із львівських церков.

За темою

Двоповерховий будинок на 7 спалень. У цьому маєтку приймають… безхатьків. Для них облаштували кілька ванних кімнат, кухню з усім необхідним та навіть кімнату для дозвілля.

Через життєві обставини Олег Солук рік тому опинився без даху над головою. Тепер знову звикає до нормальних умов проживання: “Жив я на городах та радіостанціях… Тут комфортно все, зроблено по-сучасному, за останнім словом техніки”.

Новий притулок для безхатьків розрахований на 40 постояльців. Водночас, тут зможуть харчуватися до 300 нужденних. Опікуються оселею монахи-альбертинці. Кажуть: надалі планують працевлаштовувати безхатьків.

“Було би добре, якщо б усі знайшли офіційну роботу, але є різні проблеми: може нема паспорта, може є якісь захворювання. Ми теж думаємо, щоб дати якусь роботу, це у планах. В нас є досвід, кілька років з безхатьками збираємо картон, пластмаси і продаємо – теж гроші”, – розповідає адміністратор притулку Бернард.

Кошти на зведення притулку дали благодійники з Німеччини. У ньому прийматимуть лише чоловіків. А у найближчих планах монахів альбертинців звести окремий притулок для жінок.

Марта Шикула, Євген Радіон, “5 канал”

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

“Плазми” та ортопедичні ліжка: як виглядає 5-зірковий готель для тварин – ФОТО


А поділитися?