Майбутній центр обслуговування пасажирів громадського транспорту Львова коштуватиме майже 7 млн гривень

logo


Тут львів’яни зможуть придбати картки для електронної оплати проїзду та поповнити їх.
Фото: google maps

Фото: google maps

«Львівавтодор» оголосив тендер на реставрацію нежитлових приміщень у будинку №10 на вулиці Горбачевського, де планують облаштувати Центр обслуговування пасажирів громадського транспорту Львова. Відповідний тендер оприлюднили на порталі електронних торгів Prozorro.

Загальна вартість робіт становить 6,9 млн грн. Їх мають завершити до травня 2020 року, хоча навесні повідомляли, що Центр обслуговування пасажирів має запрацювати вже цієї осені.

ЛКП «Львівавтодор» отримав у оренду на три роки приміщення на вулиці Горбачевського, 10 площею 495,7 м кв у січні торік. Майбутній центр розташують на двох перших поверхах. Тут львів’яни зможуть придбати картки для електронної оплати проїзду та поповнити їх. Там же функціонуватиме кол-центр для пасажирів.

Сама триповерхова будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення. Її мають відреставрувати всередині та ззовні, замінити вікна та двері.

Нагадаємо, що перший етап роботи над е-квитком розпочали у 2015 році, коли підписали меморандум із ЄБРР. До серпня 2017 року ЛКП «Львівавтодор» підписав кредитну угоду та оформив фінансування. Нині тривають тендерні процедури та погодження з ЄБРР, після чого розпочнуть другий і останній етап тендеру на визначення підрядника. Весь громадський транспорт має перейти на е-квиток орієнтовно у січні-травні 2020 року. 

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.