Майстриня на Львівщині створила найбільшу в Україні мозаїчну писанку

logo


Про це повідомила Жовківська міська рада.

Майстриня власноруч створила десять писанок із ручної вишивки. Їх висота від 90 см до 1,5 м. Найбільша з них називається «дитяча». На ній розміщено 583 маленьких писанки, вишитих дітьми Львівського району. Зокрема, один хлопчик та діти з особливими освітніми потребами, які навчаються на базі Жовківський
багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр “Злагода”.

«Дякую, вам пані Галино, що знаходите час для творчості і популяризації української вишивки. Коли ви приходили до нас – бачив як горять ваші очі, а це означає, що робите все з любов‘ю, найперше до України», – наголосив міський голова Жовкви Олег Вольський.

Костянтин Костирко та Вікторія Точек зафіксували рекорд. До вітань доєдналась Анна Крисюк, генеральна директорка книги «Світових Рекордів».

Під час рекорду тривали майстер-класи з малювання верби і ліпки писанок із пластеліну від Жовківського центру дитячої та юнацької творчості, патріотичний аквагрим, вікторина. Виступали дитячі колективи та бандуристка Вікторія Онищук. Також провели благодійний ярмарок та дегустацію «Зупки Захисника» за донати на ЗСУ.