Майже за 20 млн грн міська рада продала землю у промзоні “Сигнівка”

logo


Загальна площа земельної ділянки, розташованої на вул. Данила Апостола — понад 2 га

У вівторок, 28 травня, на онлайн аукціоні ТОВ “Металворкшоп” придбало 2 га комунальної землі на вул. Данила Апостола, у промзоні “Сигнівка”. Місто продало ділянку за 19 млн 548 тис. грн Про цейдетьсяна платформі Prozorro.

Деталі про аукціон

Продавало ділянку управління земельних ресурсів Львівської міської ради. Впродовж місяця на аукціон з продажу землі несільськогосподарського призначення подався лише один учасник. Він і став переможцем. Згідноз аналітичною онлайн-системою YouControl, ТОВ “Металворкшоп” зареєстроване в листопаді 2013 року. Основний вид діяльності компанії — надання послуг з металообробки. Власником підприємства є Максим Андрущишин.

Землю, яку придбало підприємство —несільськогосподарського призначення площею 2,0532 га і відноситься до категорії земель промисловості, транспорту, електроннихкомунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення.

Розташування земельної ділянки з сайту Prozorro.Продажі Розташування земельної ділянки з сайту Prozorro.Продажі

До слова, промислова зона “Сигнівка” — головна промислова зона Львівської територіальної громади, яка розташована у західній околиці міста. Зону утворено у 2018 році. Розташована в межах однойменного мікрорайону поблизу вул. Північної і Данила Апостола та лісопарку “Білогороща”.

Більше по темі

Дата публікації 20.05.2024 13:31 #новини Львова #аукціон #торги #земля #Prozorro