“Мали ворога під боком”: селяни на Львівщині шоковані знайденим у священика арсеналом зброї

logo
241125_mali_voroga_pid_bokom_seljani_na_lvivwini.jpeg


Батюшка належав до альтернативної Московському патріархату російської церкви.

У селі Бортянин на Львівщині поліцейські оголосили підозру священику в незаконному зберіганні зброї та вже взяли чоловіка під варту. Панотець належить до Російської істинно-православної церкви, храм і дзвіницю побудував у себе на подвір’ї, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Понад 40 патронів, пістолет, наступальну бойову гранату РГД-5 із підривником. Вказані патрони придатні для стрільби і відносяться до категорії боєприпасів”, – пояснив начальник Мостиського відділу Городоцької прокуратури Ярослав Шуст. Звістка про те, що в священика знайшли стільки зброї, село ошелешила. “Кажуть, якісь підземелля там в нього. З будинку до будинку ходи підземні. Мені аж страшно”, – зізнається мешканка села Бортятин Любов Ковальська.

ВідеоНа Львівщині у священика знайшли арсенал зброї

У селі Бортянин на Львівщині поліцейські оголосили підозру батюшці про незаконне зберігання зброї та вже взяли чоловіка під варту. Це священик Російської істинно-православної церкви, храм побудував у себе на подвір’ї.

На Львівщині у священика знайшли арсенал зброї

Затриманий піп у селі жив майже 20 років, але односельці його практично не знають. “Знав, що там якийсь московський піп, і все. Таке враження, що мали ворога в себе під боком”, – кажуть місцеві. Зі сторінки священика у facebook можна дізнатися, що затриманому 46 років, він одружений і має дітей, називає себе протоієреєм РІПЦ. Церква у селі незареєстрована, ходили в неї лише кілька людей, адже більшість місцевих молилися у греко-католицькому та православному храмах. “Там пару родичів ходили і його знайомі, з села ніхто з парафіян не ходив, ні сусіди. Він ні з ким не конфліктував, нікого не агітував в свою церкву”, – розповіла сільський голова Бортятина Оксана Павлів.

Читайте також: Стрілянина в усій країні: чому відкривають вогонь та звідки зброя

Номер телефону, вказаний на сторінці священника, недійсний. Сам панотець нині під вартою – за незаконне зберігання зброї йому загрожує до семи років ув’язнення. Де саме отець зберігав зброю, у прокуратурі не кажуть, бо це таємниця слідства. Замовчують і те, як вдалося дізнатися про арсенал, тож мотиви священика можна буде дізнатися лише на суді. 

Кореспондент ТСН Марічка Кужик 


А поділитися?